O nas


Dowiedz się kim jesteśmy oraz jak pracujemy !

Powiedzieć, że na tworzeniu treści dla handlu elektronicznego zjedliśmy zęby, to nie powiedzieć nic. Od 2013 roku wspieramy branżę e-commerce, tworząc dla niej inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez teksty na bloga i opisy produktów - te liczymy już w setkach tysięcy. A dobre pióro i przekaz dla klienta zawsze wspieramy wiedzą i narzędziami z zakresu SEO.

Na co dzień pracujemy po polsku, ale inne języki nie są nam obce. Pracują dla nas native speakerzy z całego świata. Poza wysokimi kompetencjami językowymi mają dużą wiedzę marketingową, którą wykorzystują przy tworzeniu treści.


Szacuje się, że polski rynek e-commerce jest warty aż 51 miliardów złotych, a blisko 28 milionów Polaków nie wyobraża sobie innej formy zakupów niż ta online. Nic dziwnego, że w naszym kraju powstaje średnio 21 nowych sklepów internetowych. Każdego dnia! To wszystko sprawia, że Polska jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce w Europie.

Dlatego tak ważne jest, aby wyróżnić się w tym gąszczu biznesów online. A podstawą tego jest dobry i przemyślany content. I tutaj wkraczamy my!

Mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż się uczymy i szukamy nowych rozwiązań, a utartym schematom mówimy stanowcze “nie”!

Zapraszamy do współpracy!

Aleksandra angielski

Aleksandra
🇬🇧
angielski


8


lat
w branży


250000


opisów
produktów


95000


ilość
tekstów


20


różnych
języków


Skontaktuj się z nami:Chcesz się z nami skontaktować?
Wypełnij formularz poniżej, możesz również załączyć plik.Wyślij wiadomość:


  

Chcesz otrzymać ofertę dla siebie?
Wypełnij brief.Brief e-multicontent    briefbrief

Preferujesz wysłać maila?

      

biuro@e-multicontent.pl

Czy może wolisz porozmawiać?

     

+48717591140

Home    Oferta    Blog     Portfolio     Kontakt     Kariera     Newsletter     E-book