Get Noticed Agency

Get Noticed Agency

Agencja marketingowa

W czym Get Noticed Agency może Ci pomóc?

Get Noticed Agency to agencja digital marketingu, która specjalizuje się w prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w środowiskach: Google Ads, Meta (Facebook Ads), Linkedin Ads, Microsoft Ads, a także w działaniach ukierunkowanych na poprawę widoczności oraz kreowania marki Partnera, czyli m.in. w: SEO, SXO, prowadzeniu mediów społecznościowych, tworzeniu grafik reklamowych i stron internetowych. Skuteczność oraz profesjonalizm agencji potwierdzają giganci branży reklamowej: Google (Status Google Premier Partner 2023) oraz Meta (Meta Business Partner).

Get Noticed Agency to również eksperci w zakresie analityki internetowej oraz działań ukierunkowanych na ekspansję na rynki zagraniczne. Jako jedna z 10 agencji w Polsce jest dedykowanym partnerem Google dla kampanii eksportowych. W ciągu ostatnich 4 lat Get Noticed Agency pomogło kilkuset firmom z całej Polski w skalowaniu przychodów, pozyskiwaniu nowych klientów, poszerzaniu zasięgu oraz kreowaniu marek.

Wśród Partnerów Get Noticed Agency znajdują się najwięksi liderzy swoich branż, jak choćby: Cortland, NEONAIL, S’portofino, KinderKraft czy OpenGift.

Zespół Get Noticed Agency składa się z certyfikowanych ekspertów działów, takich jak: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Social Media, grafika reklamowa. Kilkudziesięcioosobowy skład pozwala na efektywne i indywidualne podejście na rzecz każdego z Partnerów, a za jakość kontaktu i realizację oczekiwań klientów odpowiada dedykowany dział Customer Success. Agencja odznacza się wysokimi standardami transparentnej komunikacji oraz funkcjonalnego i systematycznego planowania oraz realizacji celów i założeń współpracy.

Jak Get Noticed Agency może Ci pomóc?

Get Noticed Agency specjalizuje się w tzw. performance marketingu, czyli działaniach ukierunkowanych na dostarczanie konkretnych rezultatów. Na ten cel wykorzystywane są:

  • kampanie reklamowe Google Ads,
  • kampanie reklamowe Social Ads,
  • kampanie reklamowe w Microsoft Ads i Sklik Ads,
  • SEO, SXO i UX,
  • analityka internetowa,
  • prowadzenie mediów społecznościowych
  • grafika reklamowa,
  • tworzenie stron internetowych.

Zobacz pozostałych Partnerów: