Salesupply

Salesupply

IT

Wierzymy, że kluczem do sukcesu, zarówno międzynarodowego jak i lokalnego, jest satysfakcja klienta. Chcąc dotrzeć do odbiorców nie ma miejsca na barierę językową czy kulturową. Dzięki naszym native speakerom w Europie i USA pomagamy przedsiębiorcom zapewnić obsługę klienta na poziomie lokalnych firm, a nawet lepszą. Posiadamy integracje dla najczęściej używanych platform e-commerce i systemów ERP. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie skonfigurować obsługę klienta.

Niezależnie od tego czy chcesz zlecić na zewnątrz całą obsługę klienta czy szukasz wsparcia „po godzinach” wieczorami i w weekendy, eksperci Salesupply są do Twojej dyspozycji. Odciąż swoich pracowników i skup się na rozwoju swojej firmy.

  • Rozpoczęcie współpracy już przy małym wolumenie (kilka telefonów/maili dziennie)
  • Rozliczanie za tzw. event (za minutę połączenia/mail)
  • Profesjonalna kadra, doświadczona w pracy dla e-commerce
  • Bardzo wysoka jakość obsługi klienta, wskaźniki monitorowane codziennie (świadczymy usługi dla sklepów w całej Europie oraz USA)

Dodatkowo w Salesupply oferujemy międzynarodową sieć fulfillment dla sklepów internetowych. Dzięki naszemu wsparciu, możesz międzynarodowo lub lokalnie obsługiwać magazynowanie przesyłek, wysyłkę oraz odbiór.

Ponad 500 marek wybrało Salesupply, aby poprawić jakość obsługi klienta.

Zobacz pozostałych Partnerów: