Zaufane.pl

Zaufane.pl

IT

Zaufane.pl to zaawansowane narzędzie, dzięki któremu właściciele sklepów internetowych mogą rozwijać swój biznes i zwiększyć sprzedaż, dzięki marketingowi rekomendacji. Jak to wygląda w praktyce? Celem Zaufane.pl jest dostarczenie efektywnej usługi pozyskiwania, a także zarządzania i publikowania transakcyjnych opinii o firmie i produktach. Jako wykwalifikowane narzędzie spełnia wymogi i oczekiwania najbardziej wymagających sklepów internetowych. Znakiem wysokiej jakości i wiarygodności Zaufane.pl jest partnerstwo technologiczne z eKomi – firmy należącej do Google Premier Partner. Dodatkowo działanie systemu Zaufane.pl jest zgodne z wytycznymi Dyrektywy Omnibus, ponieważ pozyskuje jedynie opinie, potwierdzone transakcją, czyli od osób, które dokonały zakupu na danym sklepie internetowym.

Zaufane.pl pozyskuje ok. 100 000 opinii miesięcznie, co przekłada się na ok. 42% pozyskanych rekomendacji do ilości transakcji. Z powodzeniem zbiera opinie dla największych klientów na rynku polskim, czeskim i słowackim. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla właścicieli e-commerce, którzy planują ekspansję zagraniczną – dzięki jednemu narzędziu możesz rozwinąć swój biznes w innych krajach. Ponadto Zaufane.pl pozyskuje opinie w 26 językach, bez ich sztucznego tłumaczenia, co pozytywnie wpływa na odbiór przez rodzimych klientów.

Chcesz dowiedzieć się, jak pozyskane przez Zaufane.pl opinie przekładaja się na Social Proof na zagranicznych rynkach? Obejrzyj poniższe video:

Narzędzie Zaufane.pl w szczególności polecamy dużym sklepom internetowym, którym bez wątpienia pomoże zwiększyć sprzedaż dzięki gwiazdkom w wynikach organicznych, płatnych reklamach tekstowych Google Ads i produktowych PLA. Dzięki transakcyjnym opiniom wyróżnisz swoją markę na tle konkurencji.

Zobacz pozostałych Partnerów: