Conte


Współpraca z marką Conte - 04.2020 - obecnie

Branża: Moda

zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Cele:


  • dotarcie z ofertą do klientów w Polsce
  • zwiększenie widoczności sklepu w sieci (wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych)
  • ujednolicenie oferty i uatrakcyjnienie kart produktu w e-sklepie
      
zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Zakres działań:


  • opracowanie unikalnych opisów produktów w języku polskim
  • optymalizowana tworzonych treści pod kątem SEO (według wytycznych klienta)
      
zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Efekty:


  • zwiększenie widoczności produktów marki w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek
  • ujednolicenie i uatrakcyjnienie opisów produktów
  • ułatwienie podjęcia decyzji zakupowej, dzięki dobremu opisowi produktu

Case study

Marka CONTE to jeden z największych polskich producentów wyrobów pończoszniczych, bielizny i odzieży. Produkcja i sprzedaż na poziomie 100 milionów sztuk rocznie sprawiają, że firma jest liderem w rejonie Europie Wschodniej, a jej produkty dostępne są także we Francji, Kazachstanie, Mołdawii, Armenii czy Kirgistanie. Największą siłą marki CONTE jest doskonała jakość, zróżnicowana oferta oraz niezwykłe wyczulenie i otwartość na potrzeby swoich odbiorców.

CONTE to marka niezwykle dynamiczna, stale poszerzająca swoją ofertę o nowe modele bielizny i odzieży. Przedstawiciele firmy sami zgłosili się do naszej agencji z prośbą o wsparcie w przygotowaniu opisów produktów na potrzeby sklepów internetowych. Decyzja o powierzeniu tego zlecenia właśnie e-multicontent wynikała z naszego olbrzymiego doświadczenia w branży modowej i obecności w portfolio dużych graczy z tego segmentu rynku. W efekcie naszej kilkuletniej współpracy przygotowaliśmy dla marki CONTE setki opisów, które są unikalne, przyjazne czytelnikom i jednocześnie zoptymalizowane pod kątem SEO.

Zrealizowane treści dla klienta:

Serdecznie polecamy agencję e-multicontent jako profesjonalnego, rzetelnego i terminowego partnera biznesowego. Efektem naszej dotychczasowej współpracy jest zwiększenie widoczności produktów marki Conte w wyszukiwarkach internetowych, ułatwienie naszym Klientom decyzji zakupowych dzięki wysokiej jakości opisom, a w konsekwencji umocnienie pozytywnego wizerunku firmy i dotarcie do nowych odbiorców na rynku polskim.

*Kantanist Viktar, Prezes Zarządu