ALLboards


Współpraca z marką ALLboards - marzec 2021 - obecnie

Branża: Wnętrza

zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Cele:


  • dotarcie do nowych klientów na 9 rynkach zagranicznych
  • przygotowanie wizytówki sklepu dopasowanej do zagranicznego odbiorcy
  • skuteczna prezentacja oferty na marketplace Amazon.es
      
zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Zakres działań:


  • opracowanie opisów aukcji w języku hiszpańskim na marketplace Amazon.es
  • tłumaczenie treści strony internetowej allboards.eu na rynek rumuński, duński, węgierski, niderlandzki, hiszpański, szwedzki, fiński, łotewski i litewski
      
zespół doświadczonych copywriterów znających SEO i e-commerce

Efekty:


  • ułatwienie podjęcia decyzji zakupowej dzięki dobrym opisom produktowym
  • dotarcie z ofertą do nowych klientów na 9 rynkach zagranicznych
  • zwiększenie widoczności produktów marki ALLboards w wynikach wyszukiwania

Case study

ALLboards to producent tablic, gablot oraz szklanych obrazów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Swoją ofertę marka kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych lub większych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. ALLboards od lat prowadzi swoje działania na rynkach zagranicznych, w krajach takich jak: Czechy, Hiszpania, Wielka Brytania, Estonia, Węgry czy Rumunia. Ogromne doświadczenie pozwala marce oferować spersonalizowane rozwiązania, które spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Rozszerzenie działania o zagraniczne rynki sprawiło, że staliśmy się na marki ALLboards naturalnym partnerem. W wyniku naszej współpracy przygotowaliśmy tłumaczenia oferty e-sklepu na język rumuński, duński, węgierski, niderlandzki, hiszpański, szwedzki, fiński, łotewski i litewski. Opracowaliśmy również opisy produktowe na marketplace Amazon w języku hiszpańskim, dbając nie tylko o dobry odbiór przez zagranicznego klienta, ale również optymalizacje treści pod wyszukiwarkę oraz dostosowanie do wytycznych portalu.

Zrealizowane treści dla klienta:

Teksty przygotowywane przez native speakerów agencji e-multicontent, znających specyfikę branży e-commerce, są nie tylko dostosowane do odbiorcy danego rynku, ale również zoptymalizowane pod SEO, ułatwiając tym samym dotarcie do klientów zagranicznych. Współpraca z agencją e-multicontent przebiega sprawnie, a teksty dostarczane są w terminie z zachowaniem najwyższej jakości.

*Jarosław Prorok, Head of e-commerce ALLBOARDS GROUP